top of page

YILBAŞINDA SEVDİKLERİNİZİ NAYASAROMAS KASTIL SABUN İLE TANIŞTIRIN


Kastilya sabunu olarak da bilinen bu sabunun çıkış noktası İspanya’nın Kastilya bölgesidir.


Kastil SIVI sabunu, sadece hindistancevizi yağı, zeytin yağı, bitkisel bazlı bileşenler, su içerir.Kastil sabunu, hayvansal yağlar ve sentetik maddeler içermeyen ve çok yönlü, biyolojik olarak parçalanabilen bitkisel yağ bazlı bir sabundur. Bu doğal toksik olmayan, biyolojik olarak parçalanabilen sabun, kalıp veya sıvı formda mevcuttur. Bebek hijyeninde, ev temizliğinde ve el ve vücut temizliğinde kullanılabilir.
KASTIL SABUNU NASIL HAYATIMIZA KOLAYLIKLA ENTEGRE EDERİZ.1. Onunla rahatlatıcı bir banyo yapın.

Tamamen doğal bir temizlik deneyimi için tam bir banyoya iki yemek kaşığı kastil sıvı sabun ekleyin. . Daha güçlü bir koku için rahatlatici esansiyel yağlar da ekleyebilirsiniz.


2. Doğal vücut yıkama olarak kullanın.

Bu köpüklü sabunu tek başına vücut yıkama olarak kullanabilirsiniz. Diğer birçok duş ürününde olduğu gibi, ıslak bir beze tek bir fışkırtma işinizi görecektir ve duşunuzdaki su, onu uygun etkiye kadar seyreltecektir. Ancak başka aktif bileşenler veya kokular eklemeyi tercih ederseniz, onu da yapabilirsiniz. Bal, nayasaromas tatlı badem yağı, E Vitamini yağı ve uçucu yağlar harika seçeneklerdir.
3. Bebek sabunu olarak kullanın.

Hassas bebek cildinin nazik bir sabuna ihtiyacı vardır ve biz tam olarak ne olduğunu biliyoruz. Bebekle ilgili her şeyde olduğu gibi, rutinleriyle ilgili herhangi bir şeyi değiştirmeden önce çocuğunuzun çocuk doktoruna danışmanızı öneririz. . Karışımı bebeğin gözlerinden uzak tutmaya özen gösterin.

4. Tüm evinizi bununla temizleyin.

Kendinizi tamamen kaptırmak gibi mi hissediyorsunuz? Doğru devam edin! Sabunu, 1/4 fincana 1 litre ılık su ekleyerek ve karışımı bir sprey şişesine dökerek çok amaçlı, temiz neredeyse her şeyi içeren bir sprey yapmak için kullanabilirsiniz. Ardından püskürterek (kiri ve kiri) uzaklaştırın!

5. Makyajınızı doğal bir şekilde çıkarın.

Kastilya sabunu ve hindistancevizi yağının eşit kısımları gerçekten çok iyi bir makyaj temizleyicidir. Mağazadan satın aldığınız şeylere asla geri dönmeyeceksiniz - bunu garanti ediyoruz.

6. Makyaj fırçalarınızı temizleyin.

Ilık su ve biraz kastil sabun mükemmel bir makyaj fırçası temizleme solüsyonu oluşturur. Fırçalarınızın uçlarını solüsyona batırın, ardından temiz olana kadar daha soğuk musluk suyunun altında çalıştırın. Havada kurutun ve fırçalarınızın biraz temizlemeye ihtiyacı olduğunu düşündüğünüzde tekrarlayın.

7. Kendin yap ayak peelingi yapın.

Kimin manikür salonuna ihtiyacı var? 1 bardak şeker, 1 yemek kaşığı kastilya sabunu, 2 yemek kaşığı hindistancevizi yağı ve birkaç damla nane yağı ile kendi ayak peelinginizi yapın.


8.Kastilya sabunu sadece kişisel bakım için değil bitki bakımında da işe yarar. Bitkilerdeki böceklenmeyi gidermenin yollarından biri kastilya sabunudur. Su ile kastilya sabununu köpürtüp bitkilerinize püskürtebilirsiniz bu sayede böceklenme sorunu ortadan kalkacaktır. Yanı sıra bitkiniz de temizlenecektirÜRÜNLERİMİZE KOLAYLIKLA TRENDYOLDAN


ULAŞABİLİRSİNİZ

NAYASAROMAS

INSTAGRAM SAYFAMIZI YENİLİKLER VE GÜNCELLEMELER İÇİN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN68 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page